bg

Naprawa Betonu >> ENECRETE® DuraQuartz™

kompozyty polimerowe duraquartz

Najlepszy system naprawy i ochrony betonu.


Produkt ENECRETE® DuraQuartz™ jest przeznaczony do napraw kluczowych obszarów narażonych na wstrząsy, uderzenia, ścieranie, szkodliwe działanie środków chemicznych takich jak: tamy zabezpieczające, zbiorniki wodne, rynny, przelewy spływowe, tereny załadunku, składowania i przeładunku chemikaliów, podstawy pomp, kotwy, płyty mocujące itp...

Produkt ENECRETE® DuraQuartz™ jest trójskładnikowym, w 100% bezrozpuszczalnikowym związkiem przeznaczonym do napraw, specjalnie opracowanym w celu rozwiązywania nawet najtrudniejszych problemów związanych z naprawą i zabezpieczeniem betonu. Produkt ENECRETE® DuraQuartz™ jest wyjątkowo wszechstronny. Może być mieszany do uzyskania każdej konsystencji, począwszy od lepkiej cieczy do sztywnej zaprawy.

 

Kompozyty polimerowe DuraQuartz4 Kompozyty polimerowe DuraQuartz5

Produkt DuraQuartz™ nie jest przeznaczony jedynie do betonów. Wiąże również marmur, kamień, płytki łupkowe i dachowe, lastryko, płytki ceramiczne, a nawet... metal!

Zastosowanie:
Beton
Marmur
Kamien
Płytki dachowe
Lastryko
Płytki ceramiczne
Metal
Drewno

 Informacje rozszerzone ENECRETE® DuraQuartz™


pdfMSDS_Enecrete_DuraQuartz

Kompozyty polimerowe DuraQuartz2

Kompozyty polimerowe DuraQuartz3


 Wyślij zapytanie do Enecon Polska
...

 

EFEKTYWNA KOSZTOWO NAPRAWA CZĘŚCI MASZYN


METALCLAD CeramAlloy™ CP+AC to dwuskładnikowe, w 100% bezrozpuszczalnikowe kompozyty polimerowe opracowane specjalnie w celu zapewnienia efektywnej naprawy urządzeń oraz odbudowy urządzeń i maszyn wszystkich typów, związanych z przepływem cieczy.

Po wymieszaniu kompozyt polimerowy METALCLAD CeramAlloy™ CP+AC jest pastą łatwą do nałożenia na powierzchnie. Po utwardzeniu, CP+AC staje się związkiem o twardości metalu, zbliżonym do materiału ceramicznego.
 
Kompozyt polimerowy METALCLAD CeramAlloy™ CP+AC sprawia, że remonty maszyn - regeneracja części maszyn i regeneracja maszyn, usuwające problemy spowodowane przez uszkodzenia mechaniczne i korozję / erozję nigdy dotąd nie były tak łatwe, szybkie i efektywne kosztowo.